صفحه نخست > قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از سامانه گردشگری بیابوم

 

سامانه بیابوم

    سامانه بیابوم، تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است، عضویت و اطلاعات وارد شده توسط اعضاء که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود حذف و مسدود خواهد شد.

    ارائه اصل مدرک شناسایی و سند محرمیت زوجین مطابق با مشخصات مهمان گرامی به مدیر اقامتگاه الزامی است.

    اماکن اقامتی درج شده در سامانه برای برگزاری مهمانی و جشن، مناسب نیستند.

    رعایت شئونات اسلامی، اخلاقی و قوانین حاکم بر جامعه و رعایت نظافت توسط مسافر ارجمند طی مدت اجاره الزامی است. لازم است میزبان محترم قبل از اقامت، محدودیتهای ذکر شده را با مسافرین محترم در میان بگذارد.

    بیابوم برای اطلاع رسانی به شما مسافران گرامی پیامک و ایمیل ارسال می کند و شما با عضویت در سامانه، موافقت خود را نسبت به دریافت این اطلاعات اعلام می کنید.

     تمامی اطلاعات کاربران اعم از نام، نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس به عنوان اطلاعات محرمانه نزد بیابوم محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع است مگر با دستور مقام صالح.

    تمامی رزروهایی که به صورت کامل و اینترنتی توسط سامانه بیابوم انجام شده با مسئوليت بیابوم نهایی میشوند، اما در مواردی نادر احتمال آن که رزرو لغو شود وجود دارد. در این صورت بیابوم موظف است وجه پرداخت شده از سوی کاربر را بصورت کامل ظرف حداکثر 72 ساعت عودت دهد.

    سامانه بیابوم امکانات مناسبی را جهت جلب رضایت مشتریان از جمله واحدهای پشتیبانی مشتریان، واحد صدای مشتریان و انتخاب میزبانان مناسب، تمام تلاش خود را ارائه میکند.

     سامانه بیابوم امکانات مناسبی را جهت جلب رضایت مشتریان از جمله واحدهای خدمات مشتریان و انتخاب میزبانان مناسب، تمام تلاش خود را ارائه میکند.

    تمام محتوای سامانه بومگردی بیابوم (کپی‌رایت) متعلق به بیابوم است و هرگونه استفاده بدون ذکر منبع یا ارجاع به بیابوم پیگرد قانونی خواهد داشت.

    در سامانه بیابوم قوانین، مطابق با قانون رزرو مکانهای اقامتی در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و مراجع مرتبط است. قوانین دیگر رزرواسیون اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران است.

 

مسافران.

    کاربران محترم متعهد هستند که اطلاعات خود را در زمان ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در سامانه وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص و نادرست، مسئولیت عواقب این عمل بر عهده ایشان خواهد بود و بیابوم مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات کاربری ارائه شده ندارد.

    بیابوم ممکن است تغییراتی در این قوانین و مقررات اعمال کند که در این صورت، محتوای این صفحه بروز رسانی خواهد شد.

    تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن دارند قادر به ساختن حساب کاربری و خرید خدمت از بیابوم هستند.

    کاربر متعهد است که از بیابوم برای انجام فعالیت های غیرقانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. مسافر اجازه ندارد اشیاء غیرمجاز از جمله مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح، مواد منفجره، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مواد آتش زا و وسایل رادیواکتیو یا سایر اشیاء یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست در اقامتگاه به همراه داشته باشد.

    کاربران گرامی به این مطلب واقف هستند که بیابوم ارائه دهنده خدمات هتلداری و اقامتی نیست و فقط یک بستر نرم افزاری و واسط است که ارتباط بین مسافران و میزبانان را برقرار می سازد.

    کاربران لازم است به این نکته توجه داشته باشند که در صورت کنسل کردن رزرو از سوی مسافر، استرداد وجه پرداختی مطابق با شرایط کنسلی هر اقامتگاه، پس از کسر کارمزد بیابوم باز گردانده می شود.

    در صورت عدم اقامت مهمان در زمان رزرو شده، محل اقامت برای مهمان خالی نگه داشته می شود و وجه باز پس داده نخواهد شد.

    برای ثبت رزرو قطعی لازم است وجه بصورت کامل پرداخت شود و ووچر ارائه گردد. در غیر اینصورت رزرو نهایی نیست.

    کاربر تعهد می کند درخواست رزرو ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس رزرو اقامتگاه را داشته باشد.

     مهمانان گرامی توجه داشته باشند که در صورت تخریب و آسیب رسانی به محل اقامت، مسئولیت تأمین هزینه های جبران خسارت بر عهده ایشان خواهد بود.

    در زمان انتخاب اتاق های هر اقامتگاه بوم‌گردی، به امکانات مشمول هزینه که در اطلاعات اقامتگاه عنوان شده دقت بفرمایید. در برخی موارد هزینه های جانبی مانند خشکشویی، رستوران ها، دمنوش خانه و… به عهده مشتری است.

     زمان تحویل یا تخلیه اتاق مطابق با قانون آن اقامتگاه بوم‌گردی است و در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از زمان مورد نظر یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده٬ حتما از قبل هماهنگی لازم با مدیر اقامتگاه را انجام دهید.

 

میزبانان

    اطلاعات درج شده یا ویرایش شده توسط میزبانان در سامانه بیابوم قبل از انتشار عمومی در سایت باید توسط مدیر سامانه تایید شوند.

    اخذ هرگونه هزینه اضافه توسط میزبان از مهمان تحت هر عنوانی اعم از حق کمیسیون، پورسانت، حق دلالی و ... مجاز نیست.

    برای ثبت اقامتگاه در سامانه بیابوم، با شماره 02188060563 تماس حاصل فرمایید.


سامانه بومگردی بیابوم

بیابوم

گردشگری

اقامتگاه بوم گردی

رزرواسیون
اتاق ، غذا ، کالا ، رویداد ، سرویس